הדגמת מערכת שיווק לוואטסאפ./תאום פגישת זום

בחר את התאריך והשעה הנוחה עבורך להדגמת מערכות תוכנה לשיווק בוואטסאפ

תאום פגישת זום ל:הדגמת פתרונות שיווק ואוטומציה. פגישה להתקנות/הדרכות וליווי לבניית מועדון לקוחות בוואטסאפ 

פגישות להתקנת תוכנה יתבצעו לאחר קבלת תשלום, אם עדיין לא רכשת את תוכנת פוש לחץ כאן לרכישה טרם הפגישה – 
 

הדגמת קמפיין פוש לשיווק אישי בוואטסאפ - קמפיין קליל לתוצאות מיידיות

תאום פגישת זום להדגמת פתרונות לשיווק ואוטומציה בוואטסאפ​

 

הדגמת מערכת מקס CRM MULTI CHANNEL לניהול התקשורת בארגון

פתרון מושלם למוקדים, נציגי מכירות, שירות לקוחות, משאבי אנוש, איקומרס, וכל מי שכבר לא עומד בלחץ הפניות וחייב אוטומציות של תהליכים

מערכת מקס – לא לכל אחד! מערכת מקס צ’אטס אינה מצריכה התקנות ועדכונים כי היא ממוקמת בענן. ניתן לגשת אליה מכל מחשב (גם מק) או סמארטפון. המערכת מאפשרת הקמה של צ’אטבוטים עם פיצ’רים מתקדמים לוואטסאפ/טלגרם/מסנג’ר/וייבר ואתרים. למי זה מתאים?  מקס לדוגמה כבר יותר מחצי שנה עושה ראיונות עבודה דיגיטליים בוואטסאפ לחברת אסתי לאודר ..ממש מסנן את הפניות ואוסף את כל המידע החשוב למחלקת משאבי האנוש לצורך ייעול תהליכי השמה.  בתיזמורת האנדלוסית של אשדוד, מקס מקבל, מטפל ומסנן את הפניות למוקד ובמקביל לחסכון העצום בזמן היקר אוסף דאטא לקמפיינים בוואצאפ, שיתוף חוויות מקונצרטים ותזכורות על מופעים קרובים, מבצעים ועוד לקשר אישי וקבוע עם הקהל.

מקס הוא העובד החדש שלך בעסק.. רק צריכים להסביר לו מה הוא צריך לעשות.. מה לשאול את המתעניינים ואיזה תשובות לתת להם, איך לסנן אותם, לחמם אותם ולהעביר אל האנשים הרלוונטים את הפניות החשובות והחמות ביותר. 
מקס יודע לעשות פולואפים אוטומטיים ולהתחבר למערכות CRM , לקבל הזמנות ולחשב עלויות, לעדכן באופן שוטף קובץ גוגל שיטס עם כל המידע המתקבל מהבוט כדי שתוכל להעביר את המידע בקלות לכל מערכת אחרת עם אינטגרומט/מייק או זאפייר או לקבל פקודת API לשליחת הודעת וואטסאפ ממערכות אחרות. המערכת מוכנה לגדול יחד איתך ומאפשרת הוספת מחלקות ונציגים לפי הצורך.

פרטים וסרטונים נוספים – https://maxchats.com

תאום פגישת זום להדגמת פתרונות לשיווק ואוטומציה בוואטסאפ