פורסם ב- כתיבת תגובה

משפך שיווקי בוואטסאפ

משפך שיווקי בוואטסאפ - מה זה בכלל ואיך זה עובד?

גילוי נאות: עמוד הזה הינו שלב במשפך השיווקי שלנו בוואטסאפ,  הגעת לכאן בעקבות לינק ששותף איתך בוואטסאפ ואתה כבר “לכוד” בתוך המשפך השיווקי שלנו. 😎🤝 מטרת המשפך היא לתת לך את כל הידע ולהכיר לך את הכלים הדרושים על מנת שתוכל לקבל החלטה מושכלת ולהתחיל לשווק בוואטסאפ עם התוכנות והליווי שלנו לשיווק בוואטסאפ עם תוצאות היסטריות!

לפני שנסביר על משפך שיווקי בוואטסאפ, איך הוא עובד ולמה הוא כל כך חשוב והכרחי לכל בעל עסק.. חשוב שנבהיר קודם כל מהו משפך שיווקי בכלל, משפך שיווקי הוא תאור לתהליכים והשלבים השונים אותם עוברים לקוחות פוטנציאליים (בד”כ מטורגטים לפי נתונים סושיאלים/גאוגרפים וכו’ ) מרגע החשיפה הראשונה למותג / לעסק / לפתרון /למוצר או לשרות  – ולמעשה עם כניסתם לפתחו של המשפך השיווקי (לדוגמא: פוסט בפייסבוק,  אינסטגרם, פרסומות על שלטי חוצות או בטלוויזיה) ולאורך כל הדרך עד לנקודה בה אנו מבצעים את הפעולה או הפעולות הנדרשות שלשמן הוקם המשפך השיווקי – לרוב הפעולה הסופית הנדרשת עם סיום המשפך היא ביצוע תשלום ורכישה של מוצרים או שירותים מהמותג/בית העסק. 

בתוך המשפך השיווקי יכלים להתקיים מגוון שיטות וכלים ליצירת המשכיות התקשורת עם הלקוח הפוטנציאלי, הנחוצה וההכרחית להמשך התקדמותו במורד המשפך ודחיפתו לקראת השלב הבא במשפך השיווקי בכל פעם כפי שנדרש. (כל לקוח בקצב שלו כמובן) . השלבים במשפך יכלים לכלול: חיבור לצורך, הדגמת הפתרון, חיבור רגשי ויצירת אמון, רכישת ידע הכרחי אודות המוצר או השרותים לקבלת ההחלטה לרכוש בפעם הראשונה

התקשורת החוזרת והנשנית עם האנשים הנמצאים בתוך המשפך השיווקי נעשית באמצעות  מגוון כלים וערוצים ביניהם: אימיילים/ סרטונים/ מאמרים/ סמסים/ מסנג’ר/ פייסבוק/ טלפון/ עיתון/ דפי נחיתה/ריטרגטינג/פיקסלים וכו’ אבל לכולם יש חיסרון ענק כשמשווים אותם או אם משתמשים בהם ללא שילוב מלא עם תקשורת אישית וישירה באמצעות אפליקציית המסרים המיידיים הנפוצה בעולם – וואטסאפ! או יש שקוראים לה ווצאפ!

 

היתרונות של משפך שיווקי בוואטסאפ

בין שלל היתרונות של ניהול משפך המכירות השיווקי בוואטסאפ כמו גם ניהול של מחזור חיי הלקוח כחבר במועדון הלקוחות של המותג/חברה ניתן למנות מספר גורמים המהווים יתרון מוחץ לטובת וואטסאפ על כל פלטפורמה אחרת לבניית המשפך השיווקי שלכם:

🏆 נוחות 

🏆 זמינות

🏆 נגישות

🏆 מיידיות

🏆 יחס אישי ופרטי

🏆 אחוזי פתיחה והמרה מטורפים!

🏆 שליחת הודעות בחינם

🏆 נייתן לתפעל צ’אטבוט מענה אוטומטי לשאלות נפוצות ולבנות תפריט שיחה ממש כמו במרכזיית טלפון קווית – להעלאת מהירות התגובות ללקוחות 
+ להפיץ הודעות, מאמרים, לינקים לטראפיק מיידי לעמודי הנחיתה ועוד.. ע”י שימוש ב תוכנת השיווק בוואטסאפ – PUSH

🏆האפליקציה כבר מותקנת אצל כולם – אין צורך לשכנע להוריד אפליקציית מועדון לקוחות ייחודית לעסק או להתמודד עם נטישות עקב חוסר מקום בסלולרי

משפך שיווקי בוואטסאפ שהוא בעצם מועדון לקוחות! זה הטרנד החדש בעולם התקשורת שבין עסקים לעסקים ובין עסקים ללקוחותיהם

מותגי העל האהובים והמוכרים כבר הצביעו לכיוון עם קמפיינים ליצירת קשר בוואטסאפ ופיתוחים שונים הכוללים אוטומציות ובוטים לניהול התקשורת הישירה עם הלקוחות ואפילו באמצעות הצעות מפתות להחזרתם של הלקוחות שוב ושוב לביצוע רכישות נוספות מהמותג/עסק: להזמנות פיצה, בדיקת טיסות, השוואות במחירי ביטוח ועוד ועוד..
כאן בדיוק מיטשטשים הגבולות וההבדלים בין משפך שיווקי לבין מועדון לקוחות והם הופכים ומתמזגים לאחד!

שלב המשפך השיווקי כבר מהרגע הראשון בו פנה הלקוח אל בית העסק (לחץ על לינק או סרק ברקוד) ונפתחה האינטראקציה – הלקוח הביע עניין במוצר או השירות ומכאן מתחיל המסלול שלו במשפך השיווקי בוואטסאפ עם הודעות אישיות, סרטונים, מאמרים ותכנים שכל מטרתם היא להוביל את הלקוח במסלול:
רכישת הידע המתאים אודות המוצר והשירותים, התאמתו לצרכיו העסקיים,
חיבור רגשי וקשר בינו לבין המותג/ העסק/ בעל העסק
בניית האמון הנדרש לקבלת ההחלטה על ביצוע הרכישה הראשונה


מכאן המשפך כבר הופך להיות מועדון לקוחות/חברים והמטרה בכל תקשורת עם הלקוח משתנה ל:
🏆 שמירה על קשר אישי עם הלקוח 
🏆העלאת תדירות של הרכישות
🏆העלאת ממוצע עסקת לקוח
🏆 צ’ופרים ללקוחות מועדפים

תהליך זה יכל לקרות בחלקו או בכללותו בצורה ידנית או בצורה אוטומטית וגם בשילוב בין שתי תצורות העבודה. זה תלוי בסוג העסק והמוצר או השרות שנמכר ולפעמים גם במחיר המוצרים או השרות.
כל עסק מוצא את ההתאמה והדרך הנכונה לו בהתאם לדי אנ איי העסקי שלו ולאסטרטגיה השיווקית לפיה הוא פועל ואין רק דרך אחת נכונה. 

בכל אופן התהליך הזה של התקשורת בין המותג ללקוחות הינו מחזורי ולא נגמר אלא אם בחר המשתמש לבקש הסרה ולהפסיק לקבל הודעות (לכן כמובן יש לזכור לא להטריד את הנמענים ותמיד לוודא לפני כל שליחה שאכן אנחנו נותנים ערך אמיתי בכל הודעה, הטבות אמיתיות שבאמת ישמרו לנו את הלקוח המועדף או ידחפו לפעולה הבאה במשפך השיווקי ובסופו של דבר יגרמו לו לבצע את הרכישה והיות מבסוט על השרות והמוצרים שלנו לטווח הרחוק.

מעוניינים להקים משפך שיווקי בוואטסאפ? רוצים להקים מועדון לקוחות בוואטסאפ? ליחצו כאן ליצירת קשר בוואטסאפ כמובן (פתח הכניסה לאחד ממשפכי השיווק שלנו בווצאפ 🙂 – מבטיחים לשלוח תוכן מעניין לפחות כמו במאמר הזה.

🚀תוך כדי המעבר בתחנות המשפך השיווקי בוואטסאפ הלקוח הופך לחבר, חבר בוואטסאפ, חבר במועדון הלקוחות שחוזר וקונה שוב ושוב מהמותג שלך 🚀

אוקיי, השתכנעי רק איך זה עובד בדיוק?

המשפך השיווקי בוואטסאפ עובד בצורה מאוד פשוטה, אנחנו מאפשרים ללקוחות שלנו וללקוחות הפוטנציאליים להצטרף/לקבל מידע בוואטסאפ בקלות ע”י לחיצה על לינקים ייעודיים שאנו מכינים מראש עם משפטי פתיחה מוכנים ולמבקרים פיסית בעסק מאפשרים לסרוק ברקוד מיוחד אשר גם הוא מוביל אוטומטית לפתחו של המשפך השיווקי בוואטסאפ – בפועל אפליקציית וואטסאפ תיפתח ללקוחות בטלפון או בדסקטופ מוכנה לשליחת ההודעה אותה הכנו מראש עבור הלקוח.

 ללקוח נשאר רק ללחוץ על “שלח” ומיד עם השליחה הוא כבר יקבל את ההודעה האוטומטית מתוכנת פוש  המברכת אותו עם פנייתו וכבר מכווינה אותו בהתאם לסוג הפניה שהתקבל או לתפריט השיחה הראשי על מנת לקצר את הזמן הנדרש עבורו להגיע למידע אותו הוא מחפש (מחירים, מידע טכני, בקשה לשיחה עם איש מכירות או מחלקת התמיכה וכו’)

המידע מסופק במהירות שיא בהתאם לחוקים שניתן לקבוע במערכת פוש ויכלול כל אלמנט שרק נרצה – מהפנייה ללינק לדף הנחיתה / עמוד פייסבוק /סרטון הסבר על המוצר או טבלת השוואה בין המוצרים מידע על ההצטרפות למועדון ואולי אפילו כבר את ההטבה הראשונה על הצטרפותו (זה כבר תלוי בעסק הספציפי המפעיל את המשפך השיווקי ומטרת המשפך)

 

חברת סיגנלס מובייל מרקטינג בע”מ מלווה עסקים בתהליך ההקמה והניהול של מועדון הלקוחות בוואטסאפ בהתאם לדרישות של כל עסק, נשמח לעמוד לרשותכם .. ברשותינו מגוון תוכנות לאוטומציה של פעולות שיווק בוואטסאפ כמו גם חיבור מערכות CRM לאוטומציות שליחת הודעות בוואטסאפ לפי טריגרים מוגדרים מראש, סדרות מסרים אוטומטיים ועוד פתרונות לייעול והגברת שביעות רצון הלקוחות.
ליחצו כאן לפנייה מיידית בוואטסאפ .

הגדלת המועדון מפה לאוזן בוואטסאפ ופרסום המועדון בקבוצות וואטסאפ

השבט שלכם (רשימת התפוצה/מועדון הלקוחות) כבר בקשר אישי איתכם בוואטסאפ.. למה שלא תבקשו מהם (הלקוחות הטובים והנאמנים שלכם) לשתף את לינק ההצטרפות למועדון ההטבות שלכם – כן כן אותו הלינק שדרכו נכנסים אליכם למשפך השיווקי או מצטרפים למועדון הלקוחות שלכם בוואטסאפ.

הויראליות בוואטסאפ מטורפת ומאפשרת להגיע למספר עצום של משתמשים במגוון דרכים ומעבר להפניות של לקוחות אפשר גם לפרסם בקבוצות וואטסאפ ולהנות מחשיפה עצומה. יש כמובן להתייחס לחוקי הקבוצות בהן אתם מפרסמים וניתן לעשות זאת באופן אוטומטי עם התוכנות שלנו וואטסאפ פוש או וואטסאפ גרופ מאסטר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.